———   COMPLEX RAFAŁ GAJDA    ———

Oferta pracy

Dołącz do nas!

Nasza firma stalle się rozwija. W przyszłym roku będziemy obchodzić 25 lecie nieprzerwanej działalności w branży instalacji. Jeśli szukasz wartościowej i odpowiedzialnej pracy w młodym dynamicznym zespole dołącz do nas. Nasi pracownicy są w wieku 22-45 lat, także studenci.

Realizujemy kontrakty w wielu miastach w Polsce. Pracujemy dla Spółdzielni Mieszkaniowych, Galerii Handlowych, Zarządców budynków mieszkalnych i biurowych. Nasza praca polega na okresowym badaniu i pomiarach instalacji elektrycznych, gazowych i wentylacyjnych. Dbamy o bezpieczeństwo mieszkańców i najemców lokali. Pracujemy na profesjonalnych miernikach i tabletach wykorzystując najnowsze oprogramowanie.

Zatrudniamy osoby z doświadczeniem w branżach instalacyjnych, w dobrej kondycji fizycznej i lubiące pracę w terenie, biegle posługujące się komputerem i z prawem jazdy. Atutem są uprawnienia SEP, lecz jeśli przejdziesz nasze szkolenie i posiądziesz wymaganą wiedzę, sfinansujemy twój kurs i uprawnienia.

To satysfakcjonująca ale i wymagająca praca na pełny etat, przez 5 dni w tygodniu poza Wrocławiem. Jeśli realizujemy kontrakt w Warszawie czy Radomiu nasze ekipy jadą tam na kilka tygodni i wracają do domów tylko w weekendy, aż do zakończenia prac.

Naszym pracownikom zapewniamy mierniki, tablety i telefony z internetem. Pokrywamy koszty  noclegów i transportu naszymi samochodami. Oferujemy stałą pracę na umowę o pracę na czas nieokreślony i atrakcyjne wynagrodzenie. Biuro zapewnia pomoc i wsparcie przy planowaniu i realizacji prac. Rezerwujemy noclegi, serwisujemy samochody, przygotowujemy harmonogramy, mapy, ogłoszenia i raporty. Prosty i nowoczesny program pilnuje abyś wykonał całą pracę bez pomyłek, umożliwia sprawdzanie wykonanej pracy, jej rozliczanie i kontakt z biurem.

Complex Rafał Gajda
Kwiska 158
54-210 Wrocław